Menu

Kvietimas balsuoti

 Skelbiame nuorodą ir kvietimą balsuoti už Šiaulių lopšelio-darželio „Saulutė“ piešinį IKI prekybos tinklo organizuojamame konkurse „Sodinčius“. Pasidalinkite nuoroda draugais, pažįstamais ir padėkite laimėti svajonių šiltnamį. http://www.sodincius.lt/siltnamiu-konkursas/?scroll=true

Sveikatinimo savaitė, skirta Žemės ir vandens dienai „Žmogus. Vanduo. Tyla“

Kovo 20-oji diena – Pasaulinė Žemės diena, o kovo 22-oji diena – Pasaulinė vandens diena. Todėl mūsų darželyje kovo 19-23 dienomis skelbiama sveikatinimo savaitė, kurios metu vyks visų grupių ugdytinių piešinių ir aplikacijų paroda „Meškučio ir vandens lašelio nuotykiai“. Šiandien į salę 5-6 m. amžiaus vaikus pakvietė meškučio ir vandens lašelių draugė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Elvyra Tepelytė.

Padėka

Dėkojame ,,Drugelio'' grupės ugdytinei Andrėjai Budinaitei ir meninio ugdymo pedagogei Danutei Budrienei už dalyvavimą Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų liaudies dainų festivalyje ,,Iš dainelių iš dainų vainiką Lietuvai pinu'', skirtame Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Svečiuose - Naisių vasaros teatro aktorius

 Pakvietėme Naisių vasaros teatro aktorių,  lopšelio grupės ,,Pagrandukas''  ugdytinės Vakarės tėtį, Valdą Vaitiškį  pasidalinti savo talentu.  Jis mūsų bendruomenę pradžiugino koncertuodamas. Nuoširdžiai dėkojame už galimybę pasiklausyti jo kūrybos.

Kaziuko mugė ,,Boružėlės'' grupėje

Jau tradicija tapusi Kaziuko mugė sukvietė  tėvelius į priešmokyklinio ugdymo grupę " Boružėlė" . Tėvelius ir senelius vaikai  pasitiko žaisdami liaudies žaidimus, ,,pasikinkę" medinius arkliukus,  išbandydami įvairias neįprastas pramogas. Pasibaigus žaidimams, prasidėjo mugės prekyba.  Visi vaišinosi gira ir kepta duona. Nuotraukos - galerijoje.

,,Lietuvai iš visos širdies''

Atkurtos Lietuvos 100-mečiui paminėti  suorganizuotas lopšelio-darželio  baigiamasis  koncertas ,,Lietuvai iš visos širdies''. Renginyje dalyvavo tėvai, kūrybinės raiškos studija ,,Skrydis'', vaikų choras ,,Diemedėlis''. Dalyviai dovanojo savo kūrybinius sugebėjimus Lietuvai. Visiems dėkojame už nuostabų koncertą. Nuotraukos-galerijoje.

Rytmetys ,,Dainuokime tarmiškai''

Lopšelyje-darželyje meninio ugdymo pedagogė organizavo šventę, skirtą tarmių dienai ,,Dainuokime tarmiškai''. Vaikai dainavo, žaidė žaidimus, ėjo ratelius, mokėsi žemaičių, aukštaičių, dzūkų, suvalkų tarmių. Šventinis rytmetys buvo prasmingas ir turiningas. Nuotraukos - galerijoje.

Padėka

Dėkojame Rugilei iš ,,Boružėlės'' grupės už dalyvavimą Šiaulių miesto priešmokyklinio amžiaus vaikų skaitovų konkurse ,,Gražiausi žodžiai Lietuvai''.

KVIETIMAS

Visus visus visus... Didelius ir mažus ! Kovo 2 dieną (penktadienį) 10 val. kviečiame į baigiamąjį lopšelio-darželio bendruomenės narių koncertą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui „Lietuvai iš visos širdies“.

Mes - mažieji lietuvaičiai

Lietuvos Atkūrimo 100-mečio proga mažieji lopšelinukai pasipuošė lietuvių tautiniais kostiumais. Vaikai šoko, dainavo, žaidė žaidimus. Rytmetys buvo spalvingas ir nuotaikingas. Ačiū tėveliams, kad išradingai papuošė savo vaikučius. Nuotraukos-galerijoje.