Menu

TĘSTINIS PROJEKTAS ,,VAIKAI, GYVENKIME DRAUGIŠKAI!‘‘

Š. m. lapkričio 13-17 d.  buvo vykdomas tęstinis projektas ,,Vaikai, gyvenkime draugiškai‘‘, skirtas Tarptautinei tolerancijos dienai. Pagrindinis projekto tikslas – draugiškos ir tolerantiškos aplinkos kūrimas įstaigoje, sudarant ugdytiniams sąlygas įvairiai veiklai. Vaikai surengė darbelių parodą ,,Ką gali mano rankutės? ‘‘, žiūrėjo animacinius filmukus, dalyvavo edukaciniame renginyje ,,Tolerancija – mūsų gerose širdelėse ir mažose rankelėse‘‘. Renginio personažai Katinas Leopoldas ir Peliukas mokė vaikus gražiai draugauti.

MISIJA: švarios rankos

Ar žinote, kad ant žmogaus odos gali būti daugiau nei 300 mln. bakterijų. Viename kvadratiniame centimetre ant maišytuvų rankenų gali būti daugiau nei 229.000 mikrobų, darbo stalo - 21.000 mikrobų, rankų odos -  1500 mikrobų. Bet rankų plovimas yra vienas paprasčiausių ir lengviausių būdų, padedančių pašalinti bakterijas ir mikrobus. Labai svarbu asmens higienos įgūdžius ugdyti nuo pat mažens. Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Elvyra Tepelytė drauge su ,,Naminukų“ gr. vaikais atliko eksperimentą „MISIJA: Švarios rankos“.

Mums smagu sportuoti

Visą rudenį vaikai sportuoja darželio kieme, nebodami šaltuko.  Jie mankštinasi, žaidžia judrius žaidimus ir grūdinasi gryname ore.  Aktyvūs užsiėmimai  stiprina vaikų fizinę sveikatą, nes nėra blogo oro, yra netinkama apranga.

,,Varpelio'' grupės ugdytiniai išbandė naujas ugdymo priemones.

Pirmą kartą ,,Varpelio'' grupės ugdytiniai turėjo galimybę išbandyti smėlio ir šviesos stalus. Staliukai yra skirti kūrybai, žaidimui ir pažinimui. Visi vaikai noriai piešė ir žaidė. Nuoširdžiai dėkojame Tajaus tėveliams už dovaną.

 

Jau atkeliauja vaikų žaidimo įrengimai

Lopšelio-darželio bendruomenė džiaugiasi kieme naujais vaikų žaidimo įrengimais bei renovuota sporto aikštele. Nuo šiol vaikai galės drąsiai sportuoti, nes gumos granulių danga yra labai saugi. Artimiausiu metu bus sumontuoti visi įrengimai: čiuožyklos, dviviečiai ir keturviečiai spyruokliukai, sūpuoklės ir kt. Atnaujinta žaidimų erdvė suteiks vaikams džiugių emocijų ir pagerins jų fizinę sveikatą.

Tėvelių dėmesiui!

Informuojame, kad yra skelbiamos vaikų atostogos 2017 m. spalio 30 d.- lapkričio 3 d. Atostogaujantiems vaikams, už išlaikymą lopšelyje-darželyje, mokestis nebus skaičiuojamas.

 

Kelionė į muzikos šalį

Š. m. spalio 26 d. meninio ugdymo pedagogė Danutė Budrienė lopšelio-darželio ugdytiniams suorganizavo edukacinę pramogą ,,Kelionė į muzikos šalį''. Vaikai turėjo galimybę traukinuku pakeliauti po muzikos šalį ir sustoti dainelių, muzikinių žaidimų, ratelių, šokių, muzikos instrumentų ir natelių stotelėse. Vaikai buvo ne tik žiurovai, bet ir dalyviai. Šokiaiir muzika visus užbūrė ir nuotaiką praskaidrino visai dienai. Nuotraukas galite pamatyti svetainės nuorodoje ,,Renginiai.

Pramoga ,,Rudens laiškas''

2017 m. spalio 18 d. lopšelio-darželio salėje vyko pramoga ,,Rudens laiškas‘‘. Vaikai džiaugėsi Daržininko, Sodininko, ir Ežiuko apsilankymu. Visi kartu linksminosi, dainavo, šoko, žaidė žaidimą ,,Ropė‘‘. Ugdytiniai turėjo galimybę apsilankyti sode ir darže, susipažinti su rudens gėrybėmis ir jų paskanauti. Po renginio vaikai išsiskirstė pilnomis pintinėmis rudens vaišių. Šventinėmis akimirkomis galite pasidžiaugti svetainės nuorodoje ,,Renginiai‘‘.

ES programos lopšelyje-darželyje

Lopšelyje-darželyje ,,Saulutė'' vykdomos šios ES programos: ,,Pienas vaikams'' ir ,,Vaisių vartojimo skatinimas vaikų ugdymo įstaigoje''. Vaikai vaišinami ekologiškais pieno produktais (jogurtais) bei vaisiais. Šių programų tikslas - formuoti sveikatai palankius mitybos įpročius.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „fruits healthy“

Rudens gėrybių parodėlė

Kviečiame tėvelius aktyviai dalyvauti parodėlėje ,,Dėdės derliaus gėrybės'' š.m. spalio 16 d. Lauksime Jūsų ir vaikučių rankomis pagamintų eksponatų. Iš anksto nuoširdžiai dėkojame.

Š. m. spalio 18 d. 10.30 val. lopšelio-darželio salėje vyks pramoga ,,Rudenėlio laiškas''. Maloniai kviečiame dalyvauti.