Menu

Tėvelių dėmesiui!

Informuojame, kad dėl remonto darbų, nuo 2018 m. liepos 2 d. iki rugpjūčio 28 d., lopšelis darželis ,,Saulutė'' veiks lopšelio-darželio ,,Berželis'' patalpose (Lydos g. 4). Prašome atkreipti dėmesį į darbo laiką - dirbsime nuo 7.30 iki 18.00 val. Dėkojame už Jūsų supratingumą.

Renginys ,,Raidelių gegužinė''

Paskutinę mokslo metų dieną t.y. gegužės 31 d. lopšelyje-darželyje vyko renginys ,,Raidelių gegužinė''. Į svečius atvyko Inspektorė Abėcėlė - pedgogė Rasa Lakačauskienė. Ji pasveikino visus su mokslo metų pabaiga ir pakvietė švęsti. Ugdytiniai atliko užduoteles, džiaugėsi abėcėlės raidelėmis, pagamintomis iš įvairių medžiagų ir  muilo burbulų išdaigomis, smagiai šoko bei dainavo. Nuotraukos-galerijoje.

Renginys ,,Bitučių šeimynėlė''

Lopšelyje-darželyje ,,Saulutė'' vyko renginys ,,Bitučių šeimynėlė''. Meninio ugdymo pedagogė sukūrė muzikinę istoriją apie bitutes. Bitutės skraidė po pievą, rinko medų ir vaišino visus dalyvius. Nuotraukos - galerijoje.

,,Nykštukų'' grupės pramoga ,,Pasakų šalyje''

Šiandien auklėtoja Rita Zaleckienė ir meninio ugdymo pedagogė Danutė Budrienė surengė pramogą ,,Pasakų šalyje''.  ,,Nykštukų'' grupės ugdytiniai vaidino pasaką visiems lopšelio-darželio vaikams. Mažieji aktoriai su nekantrumu ir nerimu laukė pasirodymo dienos. Po spektaklio visi džiaugėse savo sėkme. Nuotraukos-galerijoje.

Šeimos diena

Gegužės 15-oji  - Tarptautinė šeimos diena. Lopšelio-darželio bendruomenė šią dieną paminėjo su  psichologe Vaida Šarauskiene. Ji tėvams skaitė paskaitą ,,Penkios vaikų meilės kalbos''. Esame dėkingi psichologei už suteiktas žinias ir praktinius darbo pavyzdžius,  kuriuos  ji pateikė paskaitoje. 

Renginys ,,Sveikatos takeliu''

Šiais metais Lietuvos sveikatą stiprinančios mokyklos švenčia 25-metį. Šia proga, gegužės 9 dieną, mūsų darželio „Boružėlės“ grupės priešmokyklinio amžiaus vaikai buvo pakviesti dalyvauti visuomenės sveikatos specialisčių, vykdančių sveikatos priežiūrą mokyklose, Elvyros Tepelytės ir kolegių organizuojamame rytmetyje „Sveikatos takeliu“. Rytmečio metu vaikai šoko Zumbą, buvo lavinamas vaikų fizinis aktyvumas, kvėpavimo sistema, ugdoma emocinė sveikata, loginis mąstymas, skatinama koncentracija užduotims bei komandinis darbas.

Lopšelio grupės ,,Pagrandukas'' išvyka

Gegužės 13 d. ugdytiniai  iš lopšelio grupės ,,Pagrandukas'' su tėveliais ir auklėtoja Gintare bei auklėtojos padėjėja Silva vyko į Alpakų ūkį, kuris įsikūręs Dargaičių kaime Šiaulių rajone. Mūsų mažieji turėjo galimybę susipažinti ne tik su alpakomis, bet ir kitais gyvūnais. Prižiūrint šeimininkams gyvūnus  buvo galima maitinti, glostyti ir kartu nusifotografuoti. Nuotraukos - galerijoje.

,,Nykštukų'' grupė sveikino mamas

2018 m. gegužės 4 d. ,,Nykštukų'' grupės auklėtojos ir meninio ugdymo pedagogė organizavo popietę mamoms ,,Tu mane sušildai, tu mane glaudi...''. Vaikai sveikino mamas deklamuodami eilėraščius ir dainuodami daineles.  Mamos ir vaikai džiaugėsi vieni kitais, šoko ir linksminosi, dėkojo už buvimą kartu. Nuotraukos - galerijoje.

Koncertas - Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinyje ,,Goda''

Šiandien  meninio ugdymo pedagogė kartu su ,,Saulelės vaikeliais''  vėl išvyko koncertuoti. Jie svečiavosi Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padalinyje ,,Goda'' ir dar kartą pristatė savo muzikinę programą. Mūsų ugdytiniai noriai dalijasi savo kūryba su kitais.  Dėkojame jiems, o už draugišką priėmimą  - Šiaulių miesto savivaldybės globos namų padaliniui ,,Goda''.