Menu

Naujienos

Kvietimas balsuoti

By: siauliusaulute@... | 0 Comments

 Skelbiame nuorodą ir kvietimą balsuoti už Šiaulių lopšelio-darželio „Saulutė“ piešinį IKI prekybos tinklo organizuojamame konkurse „Sodinčius“.

Plačiau

Kovo 20-oji diena – Pasaulinė Žemės diena, o kovo 22-oji diena – Pasaulinė vandens diena.

Plačiau

Padėka

By: siauliusaulute@... | 0 Comments

Dėkojame ,,Drugelio'' grupės ugdytinei Andrėjai Budinaitei ir meninio ugdymo pedagogei Danutei Budrienei už dalyvavimą Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų liaudies dainų festivalyje ,,Iš dainelių iš dainų vainiką Lietuvai pinu'', skirtame Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Plačiau

 Pakvietėme Naisių vasaros teatro aktorių,  lopšelio grupės ,,Pagrandukas''  ugdytinės Vakarės tėtį, Valdą Vaitiškį  pasidalinti savo talentu.  Jis mūsų bendruomenę pradžiugino koncertuodamas.

Plačiau

Jau tradicija tapusi Kaziuko mugė sukvietė  tėvelius į priešmokyklinio ugdymo grupę " Boružėlė" . Tėvelius ir senelius vaikai  pasitiko žaisdami liaudies žaidimus, ,,pasikinkę" medinius arkliukus,  išbandydami įvairias neįprastas pramogas.

Plačiau

,,Lietuvai iš visos širdies''

By: siauliusaulute@... | 0 Comments

Atkurtos Lietuvos 100-mečiui paminėti  suorganizuotas lopšelio-darželio  baigiamasis  koncertas ,,Lietuvai iš visos širdies''. Renginyje dalyvavo tėvai, kūrybinės raiškos studija ,,Skrydis'', vaikų choras ,,Diemedėlis''. Dalyviai dovanojo savo kūrybinius sugebėjimus Lietuvai.

Plačiau