Menu

Naujienos

Š. m. lapkričio 13-17 d.  buvo vykdomas tęstinis projektas ,,Vaikai, gyvenkime draugiškai‘‘, skirtas Tarptautinei tolerancijos dienai. Pagrindinis projekto tikslas – draugiškos ir tolerantiškos aplinkos kūrimas įstaigoje, sudarant ugdytiniams sąlygas įvairiai veiklai.

Plačiau

MISIJA: švarios rankos

By: siauliusaulute@... | 0 Comments

Ar žinote, kad ant žmogaus odos gali būti daugiau nei 300 mln. bakterijų. Viename kvadratiniame centimetre ant maišytuvų rankenų gali būti daugiau nei 229.000 mikrobų, darbo stalo - 21.000 mikrobų, rankų odos -  1500 mikrobų.

Plačiau

Mums smagu sportuoti

By: siauliusaulute@... | 0 Comments

Visą rudenį vaikai sportuoja darželio kieme, nebodami šaltuko.  Jie mankštinasi, žaidžia judrius žaidimus ir grūdinasi gryname ore.  Aktyvūs užsiėmimai  stiprina vaikų fizinę sveikatą, nes nėra blogo oro, yra netinkama apranga.

Plačiau

Pirmą kartą ,,Varpelio'' grupės ugdytiniai turėjo galimybę išbandyti smėlio ir šviesos stalus. Staliukai yra skirti kūrybai, žaidimui ir pažinimui. Visi vaikai noriai piešė ir žaidė. Nuoširdžiai dėkojame Tajaus tėveliams už dovaną.

 

Plačiau

Lopšelio-darželio bendruomenė džiaugiasi kieme naujais vaikų žaidimo įrengimais bei renovuota sporto aikštele. Nuo šiol vaikai galės drąsiai sportuoti, nes gumos granulių danga yra labai saugi.

Plačiau

Tėvelių dėmesiui!

By: siauliusaulute@... | 0 Comments

Informuojame, kad yra skelbiamos vaikų atostogos 2017 m. spalio 30 d.- lapkričio 3 d. Atostogaujantiems vaikams, už išlaikymą lopšelyje-darželyje, mokestis nebus skaičiuojamas.

 

Plačiau