Menu

Naujienos

     Sausio 12-ąją prisijungėme prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Lopšelio-darželio  languose įžiebėme atminties žvakeles žuvusiems už Lietuvos laisvę. Grupėse vyko trumpos pilietiškumo pamokėlės. Jų metu siekėme, kad vaikų mažos širdelės pajustų vienybės jausmą.

Plačiau

Mokymai tėvams

By: siauliusaulute@... | 0 Comments

GERBIAMI TĖVELIAI, 

Plačiau

Šiandien darželis kvepėjo vanile ir imbierais, nes ,,Boružėlės'' grupės vaikai kepė Kalėdinius sausainius. Mažieji minkė ir kočiojo tešlą, formavo dailius sausainėlius, o iškepę vaišino  darželio bendruomenę.

Plačiau

Išvyka į CH. Frenkelio vilą

By: siauliusaulute@... | 0 Comments

Lopšelio-darželio ugdyniai kaip ir pernai  dalyvavo tarptautiniame animacinių filmų festivalyje ,,Tindirindis 2017'', kuris vyko  CH. Frenkelio viloje.  Šiais metais vaikai žiūrėjo animacinius filmus iš Indijos, Japonijos, Amerikos bei kitų Europos šalių.

Plačiau

Vaikų fizinis aktyvumas gerina vaiko savijautą, stiprina imunitetą.  Kaip ir kasmet mūsų darželyje  vyko sporto šventė ,,Kalėdinė nykštukų aerobika“.  Vaikai kartu su auklėtojomis salėje šoko aerobikos šokius. Šokti vaikams padėjo Kalėdų senelis ir Nykštukas.

Plačiau

Adventinis rytmetys

By: siauliusaulute@... | 0 Comments

Adventas - prieškalėdinis susikaupimo laikas. Šiuo metu krikščionys ruošiasi didžiausiai šventei - Kalėdoms. Adventas – ne tik ramybės, bet ir buvimo kartu laikas. Gruodžio 14 dieną darželyje vyko susitikimas su kunigu Arūnu.

Plačiau