Projektai

Labai svarbu, kad šių dienų vaikai galėtų būti vaikais ir turėtų tikrą Vaikystę – neskubančią, nuspalvintą pasakomis, su pyrago kvapu, su žibintų taku,  nušviečiančiu tamsiausią lapkričio vakarą, su vos jaučiamu gamtos prisilietimu, kai mažu vaikišku delnu ropoja boružėlė, o akys įdėmiai stebi sraigės kelionę...

Jau ne pirmus metus l/d grupėse vykdomi tęstiniai projektai. ,,Boružėlės‘‘ grupės ugdytiniai  su auklėtoja Danguole džiugiai dalyvauja projekte ,,Gaminu ir kitus vaišinu“. Vaikai gamina kiekvieną savaitę. Šiame projekte jie išmoksta ne tik gaminti, bet ir susipažįsta su sveiko maisto gaminimo principais.
 

          


Kiekvieną žiemą ,,Boružėlės‘‘ grupės vaikai pasirūpina Lietuvoje žiemojančiais paukšteliais, jų projektas ,,Baltajam badui – ne‘‘ padėjo išgyventi šaltą žiemą. Šis projektas skatina nuoširdų rūpinimąsi gamta, sumanumą ir išradingumą.
 

          


,,Naminukų‘‘ grupės vaikučiai padedami auklėtojos Eugenijos rengia projektą ,,Žemelė myli mus kiekvieną‘‘. Tai gamtos pažinimui skirtas projektas. Jo metu vaikai tyrinėja, stebi, liečia, džiaugiasi pačiais mažiausiais gamtos stebuklais.